|
English
 
چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ |
 

ورود کاربران
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
اخبار > شهرک صنعتی قرچک از موفق‌ترین شهرک‌های کشور است/ 550 قطعه از اراضی شهرک صنعتی قرچک واگذار شد


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان تهران:

شهرک صنعتی قرچک از موفق‌ترین شهرک‌های کشور است/ 550 قطعه از اراضی شهرک صنعتی قرچک واگذار شد

رئيس هيات مديره ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: شهرک صنعتی قرچک جزو یکی از موفق‌ترین شهرک‌های کشور است و توانسته در فاز نخست 550 قطعه از اراضی خود را واگذار کند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي تهران : "شاهپور قنبری " در حاشیه سفر به شهرستان قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار کرد: شهرک صنعتی قرچک جزو یکی از موفق‌ترین شهرک‌های کشور بوده است و عملکرد خوبی داشته و در فاز نخست توانسته 550 قطعه از اراضی خود را واگذار کند.
وی در خصوص واگذاری زمین به صنعت‌گران عنوان کرد: روگذر ورودی شهرک در فاز نخست تقریباً به پایان رسیده و بر اساس بازدیدی که یک ماه پیش داشتیم، عملیات زیرساختی فاز دو نیز آغاز شده است که البته مشکلاتی هم وجود داشت؛ یکی از این موارد کانال انتقال آب کشاورزان بود که به‌طور نامنظم اجرا شده و تصمیم داریم کانال را در مسیری قرار دهیم تا یک‌دست و منظم باشد.
رئيس هيات مديره ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران اظهار داشت: برای خروجی شهرک صنعتی هم طراحی‌های لازم انجام شده و طبق برنامه‌ای که داریم به دنبال افزایش ظرفیت آب شهرک صنعتی قرچک هستیم؛ در حال حاضر آب شهرک از طریق انشعاب آب و فاضلاب تأمین می‌شود.
قنبری گفت: راه دسترسی شهرک صنعتی قرچک پرپیچ‌وخم است و در آینده آن را اصلاح می‌کنیم و مشکلات تملک و معارض شهرک رفع شده و تقریباً آماده آسفالت است؛ بر اساس توافقات قبلی قرار شده تا اداره راه و شهرسازی کمکی کند و ما دنبال رایزنی‌هایی در این زمینه هستیم.
وی با توجه به مشکلات موجود در زیرگذر راه آهن گفت: فعلاً مشخص نیست که کدام دستگاه تصمیم ساخت این زیرگذر را دارد؛ شرکت شهرک‌ها که توانش را ندارد و این کار به صنعت نیز تحمیل نمی‌شود.
رئيس هيات مديره ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران خاطرنشان کرد: طبق قانون ما هر هزینه‌ای که انجام می‌دهیم باید از صنعت‌گر گرفته شود؛ ما دنبال این هستیم که حمایتی از این طریق شود و نهادهای دیگری ازجمله شهرداری و وزارت راه و شهرسازی کمک کنند و طبق ماده 154 قانون توسعه کمک‌هایی به شهرک باید صورت گیرد، ازجمله وزارت راه و شهرسازی و نیرو موظف هستند خدمات ازجمله راه دسترسی را برای شهرک آماده‌سازی کنند.


٠٨:٤٩ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٠٨    /    تعداد نمایش : ٦١١